Zeep- & desinfectiemiddeldispenser - 220x80x(h)298mm - 500ml
Art. Nr. 1025042Merk: XXLselect
Zeep- & desinfectiemiddeldispenser - 220x80x(h)298mm - 500ml
Art. Nr. 1025042Merk: XXLselect
€ 108,34 excl. btw
€ 131,09 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Zeep- & desinfectiemiddeldispenser - 220x80x(h)298mm - 500ml"
Specificaties:
| Materiaal | Aluminium, Zwart kunststof wandplaat, die volledig af te kitten is. |
|---|---|
| Kleur | Wit gepoedercoat |
| Hoogte | 298 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Gewicht | - |
| Garantie | 2 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Vulling | Vloeibare zepen, handdesinfectiemiddelen en lotions |
| Dosering | Instelbaar in 0,8 ml, 1,5ml en 2,0 ml |
| Inhoud | 500 ml |
| Conditie: | Nieuw |
|---|