Wings Zeepdispenser - 2 maten
Art. Nr. 1037534Merk: Wings
Wings Zeepdispenser - 2 maten
Art. Nr. 1037534Merk: Wings
€ 156,04 excl. btw
€ 188,81 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Wings Zeepdispenser - 2 maten"
Specificaties:
| Materiaal | RVS anti-fingerprint coating. Met gelaste kap van 1 mm. |
|---|---|
| Hoogte | 194 mm |
| Breedte | 88 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Garantie | 5 jaar na aankoopdatum. |
| Toepassing | Wandmontage |
| Vulling | Vloeibare zeep, alcoholgel, lotions en crèmes (niet meegeleverd) |
| Dosering | 2 ml per slag |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Volume bruikbaar (L): | 0.4 |