Werkelement 700-serie- Onderbouw open - diepte 700 mm - 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1001854Merk: Bartscher
Werkelement 700-serie- Onderbouw open - diepte 700 mm - 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1001854Merk: Bartscher
€ 1.169,68 excl. btw
€ 1.415,31 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Werkelement 700-serie- Onderbouw open - diepte 700 mm - 800x700x(h)850-900mm
1-4 werkdagen
€ 1.169,68
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Werkelement 700-serie- Onderbouw open - diepte 700 mm - 800x700x(h)850-900mm"
| Materiaal | CZS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - TD> |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 37,0 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
|---|---|
| Materiaal buiten: | roestvast staal |