Wandplankenset 1200x355mm
Art. Nr. 1001430Merk: Bartscher
Wandplankenset 1200x355mm
Art. Nr. 1001430Merk: Bartscher
€ 175,84 excl. btw
€ 212,77 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Wandschap RVS Los 600(b)x355(d)x27(h)mm
1-4 werkdagen
1 Varianten
- LET OP! Dit artikel betreft 1 x losse plank.
- Voor zoals op de foto is nodig:
- 2 wandschappen los
- 2 paar schapdragers
- 1 paar verstelrails
€ 55,50
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Wandplankenset 1200x355mm"
| Roestvrij staal | |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 355 mm |
| Hoogte | 50 mm< /TD> |
| Gewicht TD> | 10,0 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 1200 |
| Verzendingsstaat: | gedemonteerd |
| Aantal planken: | 2 |
|---|---|
| Diepte bodemschap (mm): | 355 |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |