Vriezer - 458 liter - 1535x758x(h)830mm
Art. Nr. 1001758SKU: 700966Merk: Bartscher
Vriezer - 458 liter - 1535x758x(h)830mm
Art. Nr. 1001758SKU: 700966Merk: Bartscher
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Vriezer - 458 liter - 1535x758x(h)830mm"
| Aansluitwaarde | 0,15 kW |
| Spanning | 220-240 V td> < /tr> |
| Frequentie | 50 Hz |
| Voeten in hoogte verstelbaar | ja | tr>
| Temperatuurbereik van | -25 °C |
| Temperatuurbereik tot | -15 ° C |
| Temperatuurregeling | Thermostatische |
| Regeling | Toggle td> |
| Inhoud | 458 liter |
| Omkeerbare deurstopper | nee | tr>
| Indicatielampje | Aan/Uit |
| Deurstop | Omhoog |
| Klimaatklasse | ST |
| Koeling | Statisch |
| R600a | |
| Digitaal display | ja | tr>
| Binnenverlichting | ja |
| Isolatie | Cyclopentaan C5, 80 mm | < /tr>
| Type deur | Liftdeur |
| Automatische ontdooifunctie | Nee |
| Condensaatverdamping | nee |
| Aan/Uit schakelaar | ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A (EU nr. 1060 / 2010) |
| Energieverbruik | < td>441 kWh / jaarAfsluitbaar | nee |
| Omgevingstemperatuur | < td>16 °C tot 38 °C|
| Thermostaat | ja |
| Kleur | Wit |
| Bevat | - |
| Eigenschappen | - |
| Materiaal binnenkant | Aluminium |
| Aantal deuren | 1 |
| GWP td> | 3 |
Geverfd
Plastic ABS
| Breedte | 1535 mm |
| Diepte | 765 mm< /td> |
| Hoogte | 830 mm |
| Gewicht | 71,8 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Energieklasse: | F |
| Enkelfähig Score: | 2.4 |
| Kleur: | wit |
| Vermogen (kW): | 0.15 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Aantal deuren: | 1 |
| Aantal containers: | 3 |
| Diepte mand (mm): | 490 |
| Energieverbruik p/j (kW): | 441 |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Hoogte tank (mm): | 210 |
|---|---|
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Interne verlichting: | ja |
| Klimaatklasse: | t |
| Koelmiddel: | r600a |
| Met slot: | nee |
| Omgevingstemperatuur max (°C): | 43 |
| Omgevingstemperatuur min (°C): | 16 |
| Temperatuur van (°C): | -25 |
| Temperatuur tot (°C): | -15 |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...