Vriezer - 368 liter - 1275x670x(h)830mm
Art. Nr. 1001708SKU: 700963Merk: Bartscher
Vriezer - 368 liter - 1275x670x(h)830mm
Art. Nr. 1001708SKU: 700963Merk: Bartscher
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Vriezer - 368 liter - 1275x670x(h)830mm"
| Aansluitwaarde | 0,125 kW |
| Spanning | 220-240 V | < /tr>
| Frequentie | 50 Hz |
| Voeten in hoogte verstelbaar | ja | tr>
| Temperatuurbereik van | -25 °C |
| Temperatuurbereik tot | -15 ° C td> |
| Temperatuurregeling | 7 niveaus Thermostatische |
| Regeling | Elektronisch Toggle |
| Inhoud | 368 liter |
| Omkeerbare deurstopper | < td>nee|
| Indicatielampje | Ja |
| Deurstop td> | Omhoog < /td> |
| Klimaatklasse | ST |
| Koeling | < td>Statisch < /tr>|
| Koelvloeistof | R600a |
| Digitaal display | ja |
| Binnenverlichting | ja |
| Isolatie | Cyclopentane C5, 80 mm |
| Deurtype | Liftdeur |
| Automatische ontdooifunctie | nee |
| Condensaatverdamping | nee |
| Aan/uit schakelaar | ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A (EU nr. 1060 / 2010) |
| Energieverbruik | 383 kWh / jaar td> |
| Afsluitbaar | nee |
| Omgevingstemperatuur | 16 °C tot 38 °C |
| Thermostaat | ja |
| Kleur | Wit |
| Materiaal binnenkant | Aluminium |
| Aantal deuren | 1 |
| GWP | 3 |
Geverfd
Plastic ABS
| Breedte | 1275 mm |
| Diepte< /td> | 765 mm |
| Hoogte | 830 mm |
| Gewicht | 54,8 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Energieklasse: | F |
| Enkelfähig Score: | 2.4 |
| Kleur: | wit |
| Vermogen (kW): | 0.125 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Aantal deuren: | 1 |
| Aantal containers: | 3 |
| Diepte mand (mm): | 490 |
| Energieverbruik p/j (kW): | 383 |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Hoogte tank (mm): | 210 |
|---|---|
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Interne verlichting: | ja |
| Klimaatklasse: | t |
| Koelmiddel: | r600a |
| Met slot: | nee |
| Omgevingstemperatuur max (°C): | 43 |
| Omgevingstemperatuur min (°C): | 16 |
| Temperatuur van (°C): | -15 |
| Temperatuur tot (°C): | -25 |