Spoelbak midden 700 serie 1600x700(H)x850mm
Art. Nr. 1001804Merk: Bartscher
Spoelbak midden 700 serie 1600x700(H)x850mm
Art. Nr. 1001804Merk: Bartscher
€ 928,10 excl. btw
€ 1.123,00 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Spoelbak midden 700 serie 1600x700(H)x850mm"
Spoelbak alleen zonder vaatwasser!
| In hoogte verstelbare voeten | ja |
| Onderplank | ja |
Inbouw vaatwassers onder het afdruipvlak mogelijk
Poten van vierkante buis 40 x 40 mm
Scotch-Brite finish
| Materiaal | RVS |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik td> | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 1600 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 41,0 kg |
|
|
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 1600 |
| Enkelfähig Score: | 2.9 |
| Diepte (mm): | 700 |
| Hoogte (mm): | 850 |
| Aantal deuren: | 0 |
| Aantal lades: | 0 |
| Verzendingsstaat: | gemonteerd |
| Aantal planken: | 1 |
| Aantal segmenten: | 2 |
| Aantal wasbakken: | 2 |
| Breedte spoelbak (mm): | 400 |
| Diepte spoelbak (mm): | 500 |
|---|---|
| Diepte tank (mm): | 500 |
| Gewicht van artikel (kg): | 41 |
| Hoogte mand (mm): | 250 |
| Hoogte spoelbak (mm): | 250 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Plaatsing van wasbak: | links |
| Soort voeten: | poten |
| Volume bruikbaar (L): | 50 |