Spoelbak 700 serie 1800x700(H)x850mm
Art. Nr. 1001835Merk: Bartscher
Spoelbak 700 serie 1800x700(H)x850mm
Art. Nr. 1001835Merk: Bartscher
€ 1.010,82 excl. btw
€ 1.223,09 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Spoelbak 700 serie 1800x700(H)x850mm"
| Aantal wasbakken | 2 |
| Breedte bekken | 500 mm |
| Diepte bekken | 500 mm |
| Wastafelhoogte | 250 mm |
| Afdruiprek | < td>Rechts tr>|
| Opstaande rand | 40 mm |
| Spatscherm | Nee |
| Sink-kraan | Geen |
| Serie | - |
| Type | Staand apparaat |
| Eigenschappen | 40 mm afgeschuind Poten van vierkante buis 40 x 40 mm Scotch-Brite finish |
| Leverbaar op aanvraag | Model met een inbouwdiepte van 600 mm < /td> |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| ja | |
| Belangrijke opmerking | < td>-
| Breedte | 1800 mm | Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 54,0 kg |
|
|
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 1800 |
| Enkelfähig Score: | 2.9 |
| Diepte (mm): | 700 |
| Hoogte (mm): | 850 |
| Aantal deuren: | 0 |
| Aantal lades: | 0 |
| Aantal planken: | 1 |
| Aantal segmenten: | 2 |
| Aantal wasbakken: | 2 |
| Breedte spoelbak (mm): | 500 |
| Diepte spoelbak (mm): | 500 |
|---|---|
| Diepte tank (mm): | 500 |
| Gewicht van artikel (kg): | 54 |
| Hoogte mand (mm): | 250 |
| Hoogte spoelbak (mm): | 250 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Plaatsing van wasbak: | rechts |
| Volume bruikbaar (L): | 62 |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...