Spoelbak midden 700 serie 1200x700(H)x850mm
Art. Nr. 1001742Merk: Bartscher
Spoelbak midden 700 serie 1200x700(H)x850mm
Art. Nr. 1001742Merk: Bartscher
€ 710,94 excl. btw
€ 860,24 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Mengkraan - 360 Graden Draaicirkel - Verchroomd - Koperen Pijpaansluiting
1-4 werkdagen
€ 557,68
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Spoelbak midden 700 serie 1200x700(H)x850mm"
| Aantal wasbakken | 1 |
| Breedte bak | 400 mm |
| Diepe bak | 500 mm |
| Wasbakhoogte | 250 mm |
| Afdruiprek | < TD>Rechts TR>|
| Opstand | 40 mm |
| Spatscherm | Nee | Sink-kraan | Geen |
| Serie | - TD> |
| Type | Staand element |
| Eigenschappen | 40 mm afgeschuind Installatie van vaatwassers onder het afdruiprek mogelijk Poten van vierkante buis 40 x 40 mm Scotch-Brite afwerking |
| Op aanvraag verkrijgbaar | Model met een inbouwdiepte van 600 mm |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm< /TD> |
| Gewicht | 26,8kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 1200 |
| Enkelfähig Score: | 2.9 |
| Diepte (mm): | 700 |
| Hoogte (mm): | 850 |
| Aantal deuren: | 0 |
| Aantal lades: | 0 |
| Aantal planken: | 1 |
| Aantal segmenten: | 1 |
| Aantal wasbakken: | 1 |
| Breedte spoelbak (mm): | 400 |
| Diepte spoelbak (mm): | 500 |
|---|---|
| Diepte tank (mm): | 500 |
| Gewicht van artikel (kg): | 26.8 |
| Hoogte mand (mm): | 250 |
| Hoogte spoelbak (mm): | 250 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Plaatsing van wasbak: | links |
| Volume bruikbaar (L): | 50 |