Snijmachine Slagerij - Aluminium - 240W - Ø220mm - 410x475x360(H)mm
Art. Nr. 1001599Merk: Bartscher
Snijmachine Slagerij - Aluminium - 240W - Ø220mm - 410x475x360(H)mm
Art. Nr. 1001599Merk: Bartscher
€ 412,70 excl. btw
€ 499,37 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-3 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-3 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Snijmachine Slagerij - Aluminium - 240W - Ø220mm - 410x475x360(H)mm
1-3 werkdagen
€ 412,70
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Snijmachine Slagerij - Aluminium - 240W - Ø220mm - 410x475x360(H)mm"
Specificaties:
De uitvoering van de geoptimaliseerde snijmachine met een 220 mes overtuigt door technische features op meerdere vlakken. De krachtige schuine snijmachine beschikt over een restenhouder, een messenslijper, een snijgeleiding en om de veiligheid te waarborgen een tweevoudige mesbescherming evenals een magneetschakelaar.
De uitvoering van de geoptimaliseerde snijmachine met een 220 mes overtuigt door technische features op meerdere vlakken. De krachtige schuine snijmachine beschikt over een restenhouder, een messenslijper, een snijgeleiding en om de veiligheid te waarborgen een tweevoudige mesbescherming evenals een magneetschakelaar.
| Controlelampje | Aan/Uit |
| Aansluitwaarde | 0.13 kW |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Aan/Uit-schakelaar | ja |
| Diameter mes | 220 mm |
| Toerental max. | 191 omwentelingen per minuut |
| Snijdikte | 1 - 12 mm |
| Snijlengte | 205 mm |
| Snijhoogte | 135 mm |
| Met messenslijper | ja |
| Uitvoering | Schuine snijmachine / zwaartekrachtsnijder |
| Ontworpen voor | Worst |
| Lengte kabel | 1.4 m |
| Beschermingssoort | IPX3 |
| Besturing | Toggle |
| Mesbeschermer | 2-voudig |
| Magneetschakelaar | ja |
| Snijgeleiding | ja |
| Restenhouder | ja |
| Uitvoering slede | Afneembaar 2 grepen |
| Materiaal | Aluminium Plexiglas Kunststof |
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 475 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Gewicht | 14.0 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 410 |
| Diepte (mm): | 475 |
| Hoogte (mm): | 360 |
| Materiaal: | aluminium |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 0.13 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Aantal in verpakking: | 1 |
|---|---|
| Diameter mes (mm): | 220 |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Geschikt voor kaas: | nee |
| Gewicht van artikel (kg): | 14 |
| Ingebouwde slijpsteen: | nee |
| Materiaal buiten: | aluminium |
| Max snijdikte (mm): | 1-12 |