RVS werkkast met opstaande schuifdeur diepte 700mm - 1400x700x(H)850mm
Art. Nr. 1001812Merk: Bartscher
RVS werkkast met opstaande schuifdeur diepte 700mm - 1400x700x(H)850mm
Art. Nr. 1001812Merk: Bartscher
€ 934,95 excl. btw
€ 1.131,29 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "RVS werkkast met opstaande schuifdeur diepte 700mm - 1400x700x(H)850mm"
| Hoogte- verstelbare poten | ja |
| Breedte binnen | 997 mm |
| Binnen diepte | 620 mm |
| Hoogte binnen | 580 mm |
| Beschikbaar op aanvraag | Op maat gemaakt product Lijstprijs komt overeen met de naast hogere standaardmaat |
| Omkeerbare deurstopper | ja |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | < td>900 mm|
| Leveringstoestand | Volledig gemonteerd |
| Deurtype | < td>Schuifdeur(en)|
| Ontwerp tussenplank | Volledig oppervlak |
| Tussenplank< /td> | Ja |
| Tussenschappen in hoogte verstelbaar | ja |
| Eigenschappen< /td> | 40 mm afgeschuind Voeten van vierkante buis 40 x 40 mm Scotch-Brite -Cut |
|
| p>
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 1400 |
| Diepte (mm): | 700 |
| Verzendingsstaat: | gemonteerd |
| Breedte intern (mm): | 1397 |
| Diepte intern (mm): | 620 |
| Hoogte intern (mm): | 580 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |