RVS werkkast 1600x700(H)x850mm
Art. Nr. 1001827Merk: Bartscher
RVS werkkast 1600x700(H)x850mm
Art. Nr. 1001827Merk: Bartscher
€ 1.008,00 excl. btw
€ 1.219,68 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "RVS werkkast 1600x700(H)x850mm"
| In hoogte verstelbaar voeten | ja < /td> |
| Inwendige breedte | 997 mm |
| Inwendige diepte | 620 mm |
| Binnenhoogte | 580 mm |
| Beschikbaar op aanvraag | Op maat gemaakt Lijstprijs komt overeen met de eerstvolgende hogere standaardmaat |
| Omkeerbare deurstopper | ja td> |
| In hoogte verstelbaar van< /td> | 850 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
| Leveringstoestand td> | Volledig gemonteerd |
| Deurtype | Schuivend deur(en) |
| Versie Tussenplank | Volledig oppervlak |
| Tussenplank | Ja |
| Tussenschappen in hoogte verstelbaar td> | ja |
| Eigenschappen | 40 mm afgeschuind Voeten van vierkante buis 40 x 40 mm Scotch-Brite Cut |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 59,0 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 1600 |
| Diepte (mm): | 700 |
| Hoogte (mm): | 850 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal lades: | 0 |
| Verzendingsstaat: | gemonteerd |
| Aantal planken: | 2 |
| Breedte intern (mm): | 1597 |
| Diepte intern (mm): | 620 |
| Gewicht van artikel (kg): | 86 |
|---|---|
| Hoogte intern (mm): | 580 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Max draagvermogen (kg): | 480 |
| Soort RVS (aisi): | 304 |
| Soort voeten: | poten |
| Spatrand incl: | nee |