Neutraal element 900 serie 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1001847Merk: Bartscher
Neutraal element 900 serie 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1001847Merk: Bartscher
€ 1.123,78 excl. btw
€ 1.359,77 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Neutraal element 900 serie 800x900x(h)900-950mm"
| Materiaal | CZS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - TD> |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Gewicht | 43,3 kg |
- LI>
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 950 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
|---|---|
| Materiaal buiten: | roestvast staal |