Koffiezetapparaat "Bartscher PRO II 40T" - 6 liter - 48 kopjes
Art. Nr. 1001340Merk: Bartscher
Koffiezetapparaat "Bartscher PRO II 40T" - 6 liter - 48 kopjes
Art. Nr. 1001340Merk: Bartscher
€ 114,67 excl. btw
€ 138,75 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Koffiezetapparaat "Bartscher PRO II 40T" - 6 liter - 48 kopjes"
Zwart
| Materiaal | Roestvrij staal Kunststof |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte td> | 310 mm |
| Diepte | 320 mm< /td> |
| Hoogte | 480 mm |
| Gewicht | 3,18 kg |
Perculator
Perkolato
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| Vermogen (kW): | 1.2 |
| Aansluiting (V): | 230 |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
| Materiaal buiten: | RVS, plastic |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...