Keukenhulp - Wit - 6,90 liter
Art. Nr. 1001952Merk: Bartscher
Keukenhulp - Wit - 6,90 liter
Art. Nr. 1001952Merk: Bartscher
€ 1.600,26 excl. btw
€ 1.936,31 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
3-5 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Keukenhulp - Wit - 6,90 liter"
| Aansluitwaarde | 0,325 kW | Spanning | 220-240 V |
| Frequentie | 50-60 Hz |
| Bedieningshendel | Hendel |
| Kleur | Wit |
| Ja | |
| Snelheidsregeling | 10 standen |
| Inbegrepen | 1 vulopening 1 platte menghaak 1 deeghaak 1 garde 1 mengkom |
| Met komheffer | |
| Inhoud mengkom(men) | 6,9 liter |
| Aandrijving TD> | Precisie metalen tandwielen |
| Materiaal mengkom(men) | RVS |
| Beschermrooster | ja |
| Eigenschappen | - |
| Materiaal | Gegoten zink TD> |
| Voor permanent commercieel Geschikt voor gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 287 mm |
| Diepte | 371 mm |
| 417 mm | |
| Gewicht | 12,2 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Vermogen (kW): | 0.325 |
| Aansluiting (V): | 230 |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...