Keukenhulp - Wit - 4,83 liter
Art. Nr. 1001845Merk: Bartscher
Keukenhulp - Wit - 4,83 liter
Art. Nr. 1001845Merk: Bartscher
€ 1.130,86 excl. btw
€ 1.368,34 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Keukenhulp - Wit - 4,83 liter"
| Aansluitwaarde | 0,315 kW | Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz | Besturing | Hendel |
| Kleur | Wit |
| Snelheidsregeling | 10 niveaus Handmatig |
| Inbegrepen | 1 platte menghaak 1 deeg haak 1 Garde 1 spatscherm 1 mengkom |
| Ontwerp | Kantelbare motorkop |
| Inhoud mengkom(men) | 4,83 liter |
| Materiaal mengkom(men) | < td>RVS tr>|
| Beschermrooster | nee |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 264 mm |
| Diepte | 338 mm |
| Hoogte | 411 mm | tr>
| Gewicht td> | 13,4 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Vermogen (kW): | 0.315 |
| Aansluiting (V): | 230 |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | [50,60] |