Inductiewok IW 35 - 3,5 kW/220-240 V - 340x400x(h)125mm
Art. Nr. 1001517Merk: Bartscher
Inductiewok IW 35 - 3,5 kW/220-240 V - 340x400x(h)125mm
Art. Nr. 1001517Merk: Bartscher
€ 292,01 excl. btw
€ 353,33 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Inductiewok IW 35 - 3,5 kW/220-240 V - 340x400x(h)125mm"
| Temperatuurbereik van | 60 °C | tr>
| Temperatuurbereik tot | 240 °C |
| Tijdinstelling van | 1 minuut(en) ) |
| Tijd instellen tot | 180 minuut/minuten |
| Intervallen tijd instellen td> | 1 minuut( n) |
| Aantal temperatuurniveaus | 10 |
| Intervallen voor temperatuurinstelling | 20 °C |
| Aansluitwaarde | 3,5 kW |
| Spanning | 220-240 V |
| Frequentie td> | 50/60 Hz |
| Apparaataansluiting | Klaar om aan te sluiten |
| Bediening | Aanraking Elektronisch |
| Type kookplaten | Inductie |
| Serie | - |
| Indicatielampje | Aan/uit < br />Vermogen Temperatuur Tijd |
| Materiaal kookplaat kookplaat | Glas |
| Beveiliging tegen oververhitting | ja |
| Digitaal display | ja |
| Aan/uit schakelaar | ja td> |
| Potdetectie | ja |
| Aantal vermogensniveaus | 10 |
| Diameter kookplaat | 260 mm |
| Vermogen van kookplaat(sen) max. | 3, 5 kW |
| Regulering van | Vermogen Temperatuur Tijd |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| nee | |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 340 mm td> |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Gewicht | 7,54 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Vermogen (kW): | 3.5 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
|---|---|
| Oververhittingsbeveiliging: | ja |
| Temperatuur van (°C): | 60 |
| Temperatuur tot (°C): | 240 |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...