Hi-Light Lift Salamander - 4 zones - 6kW/400V - 745x590x(h)515mm
Art. Nr. 1002052Merk: Bartscher
Hi-Light Lift Salamander - 4 zones - 6kW/400V - 745x590x(h)515mm
Art. Nr. 1002052Merk: Bartscher
€ 2.690,00 excl. btw
€ 3.254,90 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Hi-Light Lift Salamander - 4 zones - 6kW/400V - 745x590x(h)515mm"
| Warmtebron | Infraroodstraler | Aantal verwarmingselementen | 4 |
| Aantal verwarmingszones | 2 | TR>
| Verwarmingszones apart regelbaar | ja |
| In hoogte verstelbaar verwarmingselement | ja < /TD> |
| 737 mm | |
| Diepte rooster | 355 mm |
| nee | |
| Warmhoudfunctie | nee |
| Automatische inschakelfunctie | nee |
| Handmatige tijdinstelling | < TD>ja|
| Vetopvangbak TD> | ja |
| Energiecontrole | Elektronisch |
| Digitaal display | ja |
| Apparaatverbinding | 3 NAC |
| Bediening | < TD>Elektronisch|
| Indicatielampje | Aan/Uit |
| Kenmerken | - |
| Inclusief | 1 beugel voor wandmontage 1 rooster |
| Aangesloten vermogen | 6 kW |
| Spanning | TD>380-400 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 745 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 515 mm |
| Gewicht | 70,6 kg< /TD> |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Vermogen (kW): | 6 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal kookzones: | 2 |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
|---|---|
| Lekbak: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Temperatuurcontrole per zone: | ja |