Handendroger - kunststof - 1,8 kW - Digitaal beeld
Art. Nr. 1001689Merk: Bartscher
Handendroger - kunststof - 1,8 kW - Digitaal beeld
Art. Nr. 1001689Merk: Bartscher
€ 588,54 excl. btw
€ 712,13 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-3 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-3 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Handendroger - kunststof - 1,8 kW - Digitaal beeld"
| Aansluitwaarde | 1,8 kW |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Digitaal display | ja |
| Kleur | Zilvergrijs |
| Wandmontage | |
| Luchtopbrengst | 47 liter/sec. |
| ja | |
| Kenmerken | 2 hoogwaardige luchtmondstukstrips Opvangbak voor condenswater onderin het apparaat, inhoud: 0,6 liter Hygiënisch en zuinig Luchtfilter Rode LED-verlichting in de luchtschacht Automatische stop bij handen verwijderd |
| Inclusief | Bevestigingsmateriaal |
| Droogtijd max. | Ongeveer. 30 seconden |
| Luchttemperatuur | Gelijk aan omgevingstemperatuur |
| Materiaal | Kunststof Gecoat |
| Voor duurzaam commercieel gebruik Geschikt voor gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 295 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Gewicht | 10,2 kg< /td> |
|
|
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 295 |
| Enkelfähig Score: | 2.6 |
| Diepte (mm): | 240 |
| Hoogte (mm): | 650 |
| Kleur: | grijs |
| Vermogen (kW): | 1.8 |
| Aansluiting (V): | 230 |
|---|---|
| Vermogen (kW): | 1.8 |
| Droogtijd tot (sec.): | 30 |
| Droogtijd van (sec.): | 30 |
| Eco mode: | nee |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Soort handdroger: | handen in |