Handendroger - kunststof - 2,1 kW - Infrarood sensor
Art. Nr. 1001286Merk: Bartscher
Handendroger - kunststof - 2,1 kW - Infrarood sensor
Art. Nr. 1001286Merk: Bartscher
€ 82,28 excl. btw
€ 99,56 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Handendroger - kunststof - 2,1 kW - Infrarood sensor"
| Aansluitwaarde | 2,1 kW |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Digitaal display | nee |
| Kleur | Wit |
| Versie | Wandmontage |
| Luchtopbrengst | 53 liter/sec. |
| ja | |
| Eigenschappen | Stop automatisch bij verwijderde handen td> |
| Inclusief | 1 kunststof strip voor wandmontage Bevestigingsmateriaal |
| Luchttemperatuur | Ongeveer. 60 °C |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking td> | - |
| Breedte | 244 mm | tr>
| Diepte | 264 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 244 |
| Enkelfähig Score: | 2.7 |
| Diepte (mm): | 264 |
| Hoogte (mm): | 200 |
| Kleur: | wit |
| Vermogen (kW): | 2.1 |
| Aansluiting (V): | 230 |
|---|---|
| Vermogen (kW): | 2.1 |
| Eco mode: | nee |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Materiaal buiten: | plastic |
| Soort handdroger: | handen onder |