Gasfornuis 900 serie - Gasoven+deur - 6 branders -1200x900(h)900-950mm
Art. Nr. 1002156Merk: Bartscher
Gasfornuis 900 serie - Gasoven+deur - 6 branders -1200x900(h)900-950mm
Art. Nr. 1002156Merk: Bartscher
€ 5.025,03 excl. btw
€ 6.080,29 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Gasfornuis 900 serie - Gasoven+deur - 6 branders -1200x900(h)900-950mm"
| Gastype | Aardgas H (20 mbar) Vloeibare gasmondstukken (50 mbar) en aardgasmondstukken L (20 mbar) zijn inbegrepen |
| Gasbrander | Tweekringsbrander td> |
| Ontstekingstype | Piëzo-ontsteking |
| Type | Staand apparaat |
| Aansluitwaarde | 45,5 kW |
| In hoogte verstelbare voeten | ja |
| Kenmerken | Vuurbakken met uitneembare lekbak |
| Verdeling kookpitten | 1 x 3,5 kW, 2 x 5 kW, 3 x 8 kW |
| Inbegrepen | - |
| Serie | 900 Master |
| Bedrijfsmodus | Gas |
| Soort kookzones td> | Gas |
| Aantal kookplaten | 6 |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 900 mm< /td> |
| Hoogte | 900 mm |
| Gewicht | 195,9 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.6 |
| Diepte (mm): | 550 |
| Hoogte (mm): | 300 |
| Energie aansluiting: | gas |
| Vermogen (kW): | 45.5 |
| Aantal + maat GN: | 1x2/1 |
| Aantal branders: | 6 |
| Breedte intern (mm): | 655 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 950 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Temperatuur van (°C): | 60 |
| Temperatuur tot (°C): | 300 |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...