Gasfornuis 900 serie - Onderbouw open - 4 pits - 800x900(h)900-950mm
Art. Nr. 1002065Merk: Bartscher
Gasfornuis 900 serie - Onderbouw open - 4 pits - 800x900(h)900-950mm
Art. Nr. 1002065Merk: Bartscher
€ 2.791,48 excl. btw
€ 3.377,69 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Gasfornuis 900 serie - Onderbouw open - 4 pits - 800x900(h)900-950mm"
| Onderbouw type | Open | In hoogte verstelbaar van | 900 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 950 mm | tr>
| Gastype | Aardgas H ( |
| Gasbrander | Dubbel circuit brander |
| Ontstekingstype | Piëzo-ontsteking |
| Type | Staand apparaat |
| Aansluitwaarde | < td>24,5 kW|
| In hoogte verstelbare voeten | ja |
| Kenmerken | < td>Vuurbakken met uitneembare lekbak|
| Verdeling kookplaten | 1 x 3,5 kW, 1 x 5 kW, 2 x 8 kW |
| Inclusief | - |
| Serie | 900 Master |
| Bedrijfsmodus td> | Gas |
| Soort kookplaten | Gas |
| Aantal kookplaten | 4 |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja < /td> |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Gewicht | 95,0 kg< /td> |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.6 |
| Energie aansluiting: | gas |
| Vermogen (kW): | 24.5 |
| Aantal branders: | 4 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 950 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...