Garagezeepdispenser aluminium - 2 maten - 1000ml
Art. Nr. 1025051Merk: XXLselect
Garagezeepdispenser aluminium - 2 maten - 1000ml
Art. Nr. 1025051Merk: XXLselect
€ 160,36 excl. btw
€ 194,04 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Garagezeepdispenser aluminium - 2 maten - 1000ml"
Specificaties:
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Matzilver geëloxeerd |
| Hoogte | 324 mm |
| Breedte | 94 mm |
| Diepte | 151 mm |
| Gewicht | - |
| Garantie | 2 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Vulling | handreinigers met een hoge viscositeit en garagezeep (schuurkorrels) |
| Dosering | Instelbaar in 1 ml, 1,5ml en 3ml |
| Inhoud | 1000 ml |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Volume bruikbaar (L): | 2.5 |