elektrische pizzaoven - 4x pizza-Ø 300mm - 5kW-400V - 885x790x(h)400mm
€ 1.085,28 excl. btw
€ 1.313,19 incl. btw
1-4 werkdagen
3-5 werkdagen
- Aluminium en hout
- Lengte 79 cm, schepmaat 35 x 30 cm, gewicht 620 g
- Ontwikkeld voor professionele catering
1-3 werkdagen
- Deegcontainer gemaakt van polyethyleen
- Hygiënisch en robuust materiaal
- Stapelbaar en gemakkelijk schoon te maken
Geverfd
| Breedte | 885 mm |
| Diepte | 790 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Gewicht | 59,6 kg td> |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| Vermogen (kW): | 5 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Breedte intern (mm): | 605 |
| Diepte intern (mm): | 630 |
| Frequentie (Hz): | 50 |
|---|---|
| Hoogte intern (mm): | 140 |
| Interne verlichting: | ja |
| Materiaal buiten: | staal |
| Temperatuur van (°C): | 85 |
| Temperatuur tot (°C): | 450 |