Elektrische pastakoker 900 serie - onderbouw met deur - 40 liter - 400x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002057Merk: Bartscher
Elektrische pastakoker 900 serie - onderbouw met deur - 40 liter - 400x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002057Merk: Bartscher
€ 2.791,74 excl. btw
€ 3.378,01 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Elektrische pastakoker 900 serie - onderbouw met deur - 40 liter - 400x900x(h)900-950mm
1-4 werkdagen
€ 2.791,74
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Elektrische pastakoker 900 serie - onderbouw met deur - 40 liter - 400x900x(h)900-950mm"
| Spanning | 400 V | < /tr>
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Apparaatpoort | 3 NAC td > |
| Aansluitwaarde | 9, 6 kW |
| Serie | 900 Master |
| Bedrijfsmodus | < td>Elektrisch|
| Type | Staande unit |
| Aantal zwembaden | 1 |
| Inhoud mand | 40 liter |
| Aantal manden | - | tr>
| Voeten in hoogte verstelbaar | ja |
| Kenmerken | Water in- en uitlaatkraan ingebouwd | < /tr>
| Niet inbegrepen | Manden |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 900 mm< /td> |
| Hoogte | 900 mm |
| Gewicht | 45,2 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.6 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 9.6 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal + maat GN: | 1x1/1 |
| Aantal containers: | 0 |
| Aantal segmenten: | 1 |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 950 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Volume bruikbaar (L): | 40 |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...