Bestekkoker - 8 compartimenten - 430x210x(h)155mm
Art. Nr. 1001117Merk: Bartscher
Bestekkoker - 8 compartimenten - 430x210x(h)155mm
Art. Nr. 1001117Merk: Bartscher
€ 35,32 excl. btw
€ 42,74 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Bestekkoker - 8 compartimenten - 430x210x(h)155mm"
| Kunststof | |
| Geschikt voor langdurig commercieel gebruik | ja |
| - |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Hoogte | 155 mm TD> |
| Gewicht | 0,55 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.9 |
| Kleur: | bruin |
| Aantal planken: | 8 |
|---|---|
| Korfgrootte (mm): | 430 x 210 |
| Materiaal buiten: | plastic |