Zwenkwielen serie 700 - 4 zwenkwielen
Art. Nr. 1001437Merk: Bartscher
Zwenkwielen serie 700 - 4 zwenkwielen
Art. Nr. 1001437Merk: Bartscher
€ 200,81 excl. btw
€ 242,98 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Zwenkwielen serie 700 - 4 zwenkwielen"
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen, waarvan 2 vergrendelbaar |
| Diameter rollen | 100 mm |
| Laadvermogen max. per stuk | 100 kg |
| Materiaal | < TD>Kunststof|
| Geschikt voor langdurig commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | < TD>-
| Breedte | 85 mm< /TD> | Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 121 mm |
| Gewicht | 2,908 kg |
- LI>
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Diameter wiel (mm): | 100 |