Werkelement 600 serie - Lade - 600x600x(h)290mm
Art. Nr. 1001682Merk: Bartscher
Werkelement 600 serie - Lade - 600x600x(h)290mm
Art. Nr. 1001682Merk: Bartscher
€ 722,53 excl. btw
€ 874,26 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Werkelement 600 serie - Lade - 600x600x(h)290mm"
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke mededeling | - TD> |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 290 mm |
| Gewicht< /TD> | 30,0 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Aantal lades: | 1 |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |