Wasmand voor dienbladen - 600x400mm
Art. Nr. 1001418Merk: Bartscher
Wasmand voor dienbladen - 600x400mm
Art. Nr. 1001418Merk: Bartscher
€ 181,22 excl. btw
€ 219,28 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Wasmand voor dienbladen - 600x400mm"
| Materiaal | CNS 18/10 < /TD> |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 500 mm |
| 500 mm | |
| Hoogte | 160 mm |
| Gewicht TD> | 1,5 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.7 |
| Aantal planken: | 6 |
| Hoogte intern (mm): | 150 |
|---|---|
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...