Wandkap 900 - met motor - 2 tot 4 filters - Capaciteit 1500 m³/u - Verkrijgbaar in 7 breedtes
Art. Nr. 1031429Merk: Bartscher
Wandkap 900 - met motor - 2 tot 4 filters - Capaciteit 1500 m³/u - Verkrijgbaar in 7 breedtes
Art. Nr. 1031429Merk: Bartscher
€ 1.261,68 excl. btw
€ 1.526,63 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Wandkap 900 - met motor - 2 tot 4 filters - Capaciteit 1500 m³/u - Verkrijgbaar in 7 breedtes"
| Motorvermogen | 1500 m³/h | tr >
| Blower regeling | Via externe regelaar |
| Uitsparing voor de motor | 232 x 208 mm td> |
| Aansluitwaarde | 0,018 kW |
| Leverbaar op aanvraag | Plafondkappen Wandkappen serie 1100 Andere maten |
| Verlichting | Ja |
| Vlamvertragend filter | Type A | < /tr>
| Materiaalfilter | CNS 18/10 |
| Inbegrepen | - | < /tr>
| Lampen (aantal + watt) | 1 x 18 W |
| Eigenschappen | Verblinding van de verlichting -vrij inbouw met vetbeschermkap Filterdrager met extra vetopvangkanaal Gelast vetopvangkanaal |
| Aantal filters | < td>2
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijk opmerking | Inbedrijfstelling alleen mogelijk met extra controller |
| breedte | |
| diepte | 900 mm |
| Hoogte | 450 mm td> |
| Gewicht | < /td> |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Aantal filters: | 2 |
| Breedte (mm): | 1400 |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |