Verwarmde kast met schuifdeuren en opstand -1400x700x(h)850-900mm - 230V
Art. Nr. 1001900Merk: Bartscher
Verwarmde kast met schuifdeuren en opstand -1400x700x(h)850-900mm - 230V
Art. Nr. 1001900Merk: Bartscher
€ 1.330,59 excl. btw
€ 1.610,01 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Verwarmde kast met schuifdeuren en opstand -1400x700x(h)850-900mm - 230V"
komt overeen met catalogusprijs de volgende hogere standaardmaat
| Aansluitwaarde | 2 kW |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Voeten in hoogte verstelbaar | ja td> |
| Bediening | Elektronische knop |
| Indicatielampje | Ja |
| Deurtype | Schuifdeur(en) |
| Aan/uit schakelaar | ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal planken | 1 |
| Ontwerp van planken td> | Volledig oppervlak |
| In hoogte verstelbare tussenplanken< /td> | ja |
| Interieurontwerp | 2-delig |
| Eigenschappen td> | 40 mm afgeschuind Voeten van vierkante buis 40 x 40 mm Scotch-Brite Cut |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 1400 |
| Diepte (mm): | 700 |
| Vermogen (kW): | 2 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Verzendingsstaat: | gemonteerd |
| Aantal planken: | 1 |
| Breedte intern (mm): | 1255 |
| Diepte intern (mm): | 620 |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
| Hoogte intern (mm): | 580 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Temperatuur van (°C): | 20 |
| Temperatuur tot (°C): | 80 |