Tweegreepsmengkraan 40L-1802B - 515x415x(h)1220mm
Art. Nr. 1001670Merk: Bartscher
Tweegreepsmengkraan 40L-1802B - 515x415x(h)1220mm
Art. Nr. 1001670Merk: Bartscher
€ 652,83 excl. btw
€ 789,92 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-3 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-3 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Tweegreepsmengkraan 40L-1802B - 515x415x(h)1220mm"
- Geen terugslag
- Instelring voor continu gebruik
- Hoge schok-, schuur- en slijtvastheid
- Chemische weerstand over een breed temperatuurbereik
- Uitstekende corrosieweerstand
- Lage wrijvingscoëfficiënt
| Versie | Mengkraan met afwassproeier |
| Kraantype | Tweegreepsmengkraan |
| Diameter tafelboring | 21 - 25 mm mm |
| Wateraansluiting | 1/2" |
| Debiet bij 3 bar | Uitlaathoeveelheid: 16 l/min |
| Kleptype | Roestvrijstalen klepzittingen |
| Beluchtingsmondstuk | 55 mm |
| Draaibare uitloop | 180° |
| Montagetype | Twee- gat gat |
| Kenmerken | |
| Materiaal | CNS 18/10 Staal |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Breedte | 515 mm |
| Diepte | 415 mm |
| Hoogte | 1220 mm |
| Gewicht | 7,2 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 515 |
| Enkelfähig Score: | 2.3 |
| Diepte (mm): | 415 |
| Hoogte (mm): | 1220 |
| Formaat wateraansluiting (inch): | 1/2 |
|---|---|
| Hart op hart maat (mm): | 155 |
| Materiaal buiten: | messing |
| Soort kraan: | duobloc |
| Stroomsnelheid (L/min): | 16 |