Subframe voor demper - 10 x 1/1GN - 950x700x(h)745mm
Art. Nr. 1001747Merk: Bartscher
Subframe voor demper - 10 x 1/1GN - 950x700x(h)745mm
Art. Nr. 1001747Merk: Bartscher
€ 730,07 excl. btw
€ 883,38 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Subframe voor demper - 10 x 1/1GN - 950x700x(h)745mm"
600 x 400 mm
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | < td>950 mm < /tr>|
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 745 mm |
| Gewicht | 24,0 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| Aantal lades: | 10 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 790 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 745 |
|---|---|
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |