Serveerwagen - 3 x 1/1GN - 655x1300x(h)910mm
Art. Nr. 1001881Merk: Bartscher
Serveerwagen - 3 x 1/1GN - 655x1300x(h)910mm
Art. Nr. 1001881Merk: Bartscher
€ 1.464,75 excl. btw
€ 1.772,35 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Serveerwagen - 3 x 1/1GN - 655x1300x(h)910mm"
Toggle
Aan/Uit
| Breedte | 655 mm |
| Diepte | 1300 mm |
| Hoogte | 910 mm |
| Gewicht | 54,0 kg |
- LI>
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 655 |
| Diepte (mm): | 1300 |
| Hoogte (mm): | 910 |
| Vermogen (kW): | 2.1 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Aantal + maat GN: | 3x1/1 |
| Verzendingsstaat: | gemonteerd |
| Aantal segmenten: | 3 |
| Afvoerkraan: | ja |
|---|---|
| Diameter wiel (mm): | 125 |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
| Gewicht van artikel (kg): | 54 |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Temperatuurcontrole per zone: | ja |
| Temperatuur van (°C): | 30 |
| Temperatuur tot (°C): | 90 |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...