RVS werktafel 1000x700(H)x850mm
Art. Nr. 1001535Merk: Bartscher
RVS werktafel 1000x700(H)x850mm
Art. Nr. 1001535Merk: Bartscher
€ 338,10 excl. btw
€ 409,10 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "RVS werktafel 1000x700(H)x850mm"
| Montagetype | Schroefsysteem |
| Voeten in hoogte verstelbaar | ja | TR>
| Op aanvraag leverbaar | - |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm | TR>
| In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
| Basisbasis | ja TD> |
| Opstand | - |
| Leveringsconditie | Bouwpakket (eenvoudige montage) |
| Totaal draagvermogen, max. | 430 kg |
| Belastbaar werkblad, max.< /TD> | 300 kg TD> |
| Laadvermogen basisvloer, max. | 130 kg |
| Basisvloer in hoogte verstelbaar | nee |
| Werkbladversie | Volledig | Ondervloerversie | Volledig TD> |
| Eigenschappen | Scotch-Brite slijpen Verstelvoetjes gemaakt uit vierkante buis 40 x 40 mm Voetplaatversterking, waterafstotend en geluiddempend Voorboren voor montage van een tussenvloer |
| Tussenvloer TD> | Optioneel leverbaar |
| Breed werkoppervlak | 1000 mm |
| Diep werkoppervlak | 700 mm |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 38,0 kg |
- < LI>
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 1000 |
| Enkelfähig Score: | 3.2 |
| Diepte (mm): | 700 |
| Hoogte (mm): | 850 |
| Aantal deuren: | 0 |
| Aantal lades: | 0 |
| Verzendingsstaat: | gedemonteerd |
| Aantal planken: | 1 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Max draagvermogen (kg): | 430 |
| Model v/d tafel: | centraal |
| Soort voeten: | poten |
| Spatrand incl: | nee |
| Verstevigd werkblad: | nee |