RVS warmtebrug - 220-240V - 1 warmtelamp - 800x300x(h)400mm
Art. Nr. 1001656Merk: Bartscher
RVS warmtebrug - 220-240V - 1 warmtelamp - 800x300x(h)400mm
Art. Nr. 1001656Merk: Bartscher
€ 504,14 excl. btw
€ 610,01 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "RVS warmtebrug - 220-240V - 1 warmtelamp - 800x300x(h)400mm"
| Verwarmingsbuizen afzonderlijk schakelbaar | nee |
| Aantal verwarmingsbuizen | < td>1|
| Vermogen per verwarmingsbuis | 0,2 kW |
| Niet bij de levering inbegrepen | td>- |
| Type warmtebron | Infrarood verwarmingsbuis(len) |
| Versie | Met voetjes | Hoestbescherming td> | geen |
| Vrije hoogte | 290 mm |
| Voeten in hoogte verstelbaar | nee |
| Aan/uit schakelaar | ja | Indicatielampje | Ja |
| Leveringsconditie | Volledig gemonteerd |
| Eigenschappen | 30 - 40 mm aan alle zijden afgeschuind Verstelvoeten van vierkante buis 25 x 25 mm |
| Inclusief< /td> | - |
| Aangesloten waarde | 0,2 kW |
| Spanning | 220-240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte td> | 400 mm |
| Gewicht | 8,0 kg | td>
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Vermogen (kW): | 0.2 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Verzendingsstaat: | gemonteerd |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
|---|---|
| Hoogte verstelbare poten: | nee |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |