RVS kookpot met deksel - 25 liter
Art. Nr. 1001324Merk: Bartscher
RVS kookpot met deksel - 25 liter
Art. Nr. 1001324Merk: Bartscher
€ 129,56 excl. btw
€ 156,77 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "RVS kookpot met deksel - 25 liter"
| Greepeigenschappen | Warmte-geïsoleerd |
| Geschikt voor inductie | ja |
| Materiaal handvat(en) | Roestvrij staal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Geschikt voor langdurig commercieel gebruik< /td> | ja td> |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Hoogte | 275 mm |
| Gewicht | 6,1 kg |
|
|
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Hoogte (mm): | 275 |
| Diameter (mm): | 430 |
| Volume bruto (L): | 25 |
| Deksel inbegrepen: | Ja |
|---|---|
| Geschikte hittebron: | [gas, electric, ceramic, halogen, induction] |
| Gewicht van artikel (kg): | 6.1 |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |