Koffiestation kunststof - 5 opbergvakken - 660x340x(h)145mm
Art. Nr. 1001237Merk: Bartscher
Koffiestation kunststof - 5 opbergvakken - 660x340x(h)145mm
Art. Nr. 1001237Merk: Bartscher
€ 71,81 excl. btw
€ 86,89 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Koffiestation kunststof - 5 opbergvakken - 660x340x(h)145mm"
| Kleur | Zwart |
| Inclusief | 2 lekbakken 2 kunststof inzetstukken |
| Kenmerken | 5 opbergvakken voor kopjes, lepels/roerstaafjes, Melk en suiker Plastic inzetstukken in 3 hoogtes verstelbaar |
| Ontworpen voor | 2 isoleerkannen Max. diameter. 19 cm |
| Materiaal | Kunststof td> |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - < /td> |
| Breedte | 660 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Hoogte | 145 mm | Gewicht | 1,8 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Materiaal buiten: | plastic |