koelkast - Wit - 50L - Glazen deur - Interieur verlichting
Art. Nr. 1016286SKU: 905011Merk: Exquisit
koelkast - Wit - 50L - Glazen deur - Interieur verlichting
Art. Nr. 1016286SKU: 905011Merk: Exquisit
Jouw voordelen:
Express levering:
1-3 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "koelkast - Wit - 50L - Glazen deur - Interieur verlichting"
Details
met roosters en dubbelwandige glazen deur, wit plaatstaal, binnenzijde kunststof, de deur kan links of rechts worden opgehangen, met thermostaat en automatische ontdooiing en met binnenverlichting
Aanvullende informatie
| Artikel | 905011 |
|---|---|
| Inhoud | 48L |
| Kleur | Grijs |
| Gewicht | 18kg |
| geluidsniveau | 40dB |
| Energieverbruik (kWh/jaar) | 97 |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen (elektrisch) | 49W |
| Koelmethode | statische koeling |
| type koelmiddel | R600A |
| Hoogte | 51 |
| Breedte | 43 |
| Diepte | 46 |
| Temperatuurbereik | 2° tot 10°C |
| Afsluitbaar | Nee |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 430 |
| Energieklasse: | F |
| Enkelfähig Score: | 2.5 |
| Diepte (mm): | 460 |
| Hoogte (mm): | 510 |
| Materiaal: | gelakt staal |
| Kleur: | grijs |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 0.049 |
|---|---|
| Aantal in verpakking: | 1 |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Gewicht van artikel (kg): | 16 |
| Koelmiddel: | r600a |
| Volume bruikbaar (L): | 46 |
| Temperatuur van (°C): | 2 |
| Temperatuur tot (°C): | 10 |