Inductiekookplaat ITH 35S - 3,5kW/230V - 340x400x(h)110mm
Art. Nr. 1001888Merk: Bartscher
Inductiekookplaat ITH 35S - 3,5kW/230V - 340x400x(h)110mm
Art. Nr. 1001888Merk: Bartscher
€ 1.468,04 excl. btw
€ 1.776,33 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Inductiekookplaat ITH 35S - 3,5kW/230V - 340x400x(h)110mm"
Zwart < /TD>
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | Het voetstuk 200 KST3240 Plus is vereist voor gebruik in het KST3240 Plus kookstation |
| Breedte | 340 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Gewicht | 8,1 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 340 |
| Enkelfähig Score: | 2.6 |
| Diepte (mm): | 400 |
| Hoogte (mm): | 110 |
| Kleur: | zilver |
| Vermogen (kW): | 3.5 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Aantal branders: | 1 |
|---|---|
| Diepte kookoppervlak (mm): | 290 |
| Display: | Analoog |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Gewicht van artikel (kg): | 8.1 |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Max diameter pan (mm): | 220 |
| Oververhittingsbeveiliging: | ja |