Inductiekookplaat 700 Serie- Onderbouw open - 2 velden - 400x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002174Merk: Bartscher
Inductiekookplaat 700 Serie- Onderbouw open - 2 velden - 400x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002174Merk: Bartscher
€ 6.098,75 excl. btw
€ 7.379,49 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Inductiekookplaat 700 Serie- Onderbouw open - 2 velden - 400x700x(h)850-900mm"
| Onderbouw type | Open | Breedte onderconstructie | 370 mm |
| Diepte onderconstructie | 490 mm | tr>
| In hoogte verstelbare onderbouw | 405 mm |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm | < /tr>
| In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
| Materiaal kookoppervlak | SCHOTT CERAN® < /td> |
| Aantal vermogensniveaus | 9 |
| Potherkenning | ja < /td> |
| Bescherming | IPX4 |
| Spanning | 400 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Apparaatverbinding | 3 NAC |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja td> |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 35,6 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 10 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal branders: | 2 |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |