Groentesnijder - 0,617 kW - 290x530x(h)515mm
Art. Nr. 1001806Merk: Bartscher
Groentesnijder - 0,617 kW - 290x530x(h)515mm
Art. Nr. 1001806Merk: Bartscher
€ 1.128,75 excl. btw
€ 1.365,79 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Groentesnijder - 0,617 kW - 290x530x(h)515mm"
1 x Ø 52 mm
Bijzonder grote vulopening
Afneembaar deksel, vaatwasmachinebestendig
1 duwer
Algemeen
--> | Materiaal | Gegoten aluminium RVS Plastic | < /tr>
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 290 mm td> |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 515 mm |
| Gewicht | 40 pond |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Vermogen (kW): | 0.617 |
| Aansluiting (V): | 230 |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | 50 |