Glazen mand - 350x350x(h)170mm
Art. Nr. 1001246Merk: Bartscher
Glazen mand - 350x350x(h)170mm
Art. Nr. 1001246Merk: Bartscher
€ 59,76 excl. btw
€ 72,31 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Glazen mand - 350x350x(h)170mm"
| Binnenhoogte | 143 mm |
| Stapelbaar | nee |
| Afmeting mand | 350 x 350 mm |
| Aantal compartimenten | 1 |
| Kleur | Wit |
| Versie | Zelfs |
| Geschikt voor | Glazen Bekers |
| Materiaal | Staal Gecoat < /td> |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 350 mm |
| 350 mm | |
| Hoogte | 170 mm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Kleur: | wit |
| Aantal planken: | 1 |
|---|---|
| Hoogte intern (mm): | 143 |
| Korfgrootte (mm): | 350 x 350 |