Gekoelde Vitrine - 67 liter - 8x1/6GN - 765x610x(h)330mm
Art. Nr. 1001784SKU: 700211GMerk: Bartscher
Gekoelde Vitrine - 67 liter - 8x1/6GN - 765x610x(h)330mm
Art. Nr. 1001784SKU: 700211GMerk: Bartscher
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Gekoelde Vitrine - 67 liter - 8x1/6GN - 765x610x(h)330mm"
Koelvitrines
--> | Kleur | Zilver Zwart |
| Type beglazing | Dubbele beglazing |
| Veiligheidsglas | ja |
| Voorruit | Rond Omrand / omlijst |
| Inhoud | 67 liter | < / tr>
| Temperatuurbereik van | 0 °C |
| Temperatuurbereik tot | 10 °C< /td> |
| Temperatuurregeling | Digitaal |
| Controle | Knop |
| Koeling | Statisch |
| Koelvloeistof | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Verdamping condenswater | ja | Automatische ontdooifunctie | ja |
| Binnenverlichting | nee |
| Verlichting | - |
| Digitaal Display | ja |
| Deurtype | Liftdeur |
| Deurpositie | Operatorzijde |
| Deurstop | Boven |
| Omkeerbare deurscharnieren | Nee |
| In hoogte verstelbare voeten | nee |
| Wentjes | - |
| Aan /Uit-schakelaar | ja |
| Indicatielampje | Aan/Uit |
| Eigenschappen | Snijplank van Polyethyleen |
| Inbegrepen | 8 GN bakken 1/6 GN, 100 mm diep, CNS 18/ 10 3 spijlen: lengte 360 ??mm , breedte 30 mm |
| Aansluitwaarde | 0,07 kW |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Materiaal | RVS | Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 765 mm |
| Diepte | < td>610 mm|
| Hoogte | 330 mm |
| Gewicht | 25,7 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 765 |
| Energieklasse: | C |
| Enkelfähig Score: | 2.4 |
| Diepte (mm): | 610 |
| Hoogte (mm): | 330 |
| Kleur: | zilver |
| Volume bruto (L): | 67 |
| Vermogen (kW): | 0.07 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Aantal + maat GN: | 8x1/6 |
| Plaatsing: | tafelmodel |
| Aantal legroosters: | 0 |
| Draairichting deur: | omhoog |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Hoogte verstelbare poten: | nee |
| Interne verlichting: | nee |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Koelmiddel: | r600a |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Soort deuropening: | scharnier |
| Soort voeten: | geen |
| Veiligheidsglas: | ja |
| Zelfservice: | nee |
| Temperatuur van (°C): | 0 |
| Temperatuur tot (°C): | 10 |