gasfornuis - elektrische oven - 4 pits - 750x700x(h)850-910mm
Art. Nr. 1002011Merk: Bartscher
gasfornuis - elektrische oven - 4 pits - 750x700x(h)850-910mm
Art. Nr. 1002011Merk: Bartscher
€ 2.360,92 excl. btw
€ 2.856,71 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "gasfornuis - elektrische oven - 4 pits - 750x700x(h)850-910mm"
| Ovenspanning | 230 V | Ovenaansluiting | Klaar om aan te sluiten |
| Frequentie | 50 Hz |
| Temperatuurbereik van | 50 °C< /td > |
| Temperatuurbereik tot | 300 °C |
| Ovenfuncties | Convectie td> |
| Oventype | Elektrisch |
| Aansluitwaarde oven | 3.1 kW |
| Gastronorm | 1/1 GN |
| Brede oven | 560 mm |
| Diepe oven | 390 mm |
| Hoogte oven | 340 mm |
| Dampafzuiger | ja |
| Multifunctionele oven | nee |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 910 mm |
| Gastype td> | Aardgas H (20 mbar) Vloeibaar gas nozzles (50 mbar) zijn inbegrepen |
| Gasbrander | Dubbel circuit brander |
| Ontstekingstype | Handmatige ontsteking |
| Type | Staand apparaat |
| Aansluitwaarde | < td>21 kW < /tr>|
| In hoogte verstelbare voeten | ja |
| Kenmerken | < td>Vuurbakken met uitneembare lekbak|
| 2 x 3,5 kW, 2 x 7 kW | |
| Inclusief | 2 bakplaten 1 rooster |
| Serie | - |
| Bedrijfsmodus | Elektrisch / gas |
| Soort kookzones | Gas |
| Aantal kookplaten | 4 |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm | tr>
| Gewicht | 100,8 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.6 |
| Diepte (mm): | 390 |
| Hoogte (mm): | 340 |
| Energie aansluiting: | [netvoeding, gas] |
| Vermogen (kW): | 21 |
| Aantal + maat GN: | 1x1/1 |
| Aantal branders: | 4 |
| Breedte intern (mm): | 560 |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 910 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Temperatuur van (°C): | 50 |
| Temperatuur tot (°C): | 300 |