Gasfornuis 650 serie - 4 pits - 18,0kW - 700x650x(h)295mm
Art. Nr. 1001864Merk: Bartscher
Gasfornuis 650 serie - 4 pits - 18,0kW - 700x650x(h)295mm
Art. Nr. 1001864Merk: Bartscher
€ 1.375,98 excl. btw
€ 1.664,94 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Gasfornuis 650 serie - 4 pits - 18,0kW - 700x650x(h)295mm"
| Gastype | Vloeibaar gas (50 mbar) Natuurlijk gasmondstukken H (20 mbar) en L (20 mbar) zijn inbegrepen |
| Waakvlam | ja |
| Type | Tabelapparaat |
| Aansluitwaarde | 18 kW |
| In hoogte verstelbare voeten | nee |
| Verdeling kookplaten | 2 x 3,5 kW, 2 x 5,5 kW |
| Inbegrepen | - < /td> < /tr> |
| Serie | 650 Snack |
| Bedrijfsmodus | Gas |
| Soort kookplaten | Gas |
| Aantal kookplaten | 4 |
| Materiaal | CNS 18 /10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke mededeling | < td>-
| Breedte | 700 mm | Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 295 mm |
| Gewicht td> | 70 pond |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.6 |
| Energie aansluiting: | gas |
| Vermogen (kW): | 18 |
| Aantal branders: | 4 |
|---|---|
| Hoogte verstelbare poten: | nee |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...