Frietenschepje - Roestvrij staal - 20x17cm - gewoon gaas
Art. Nr. 1018367Merk:
Frietenschepje - Roestvrij staal - 20x17cm - gewoon gaas
Art. Nr. 1018367Merk:
€ 13,85 excl. btw
€ 16,76 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Frietenschepje - Roestvrij staal - 20x17cm - gewoon gaas"
Details
CNS, opstaande rand, schep 22x16cm, gewoon gaas
Aanvullende informatie
| maaswijdte | 1,19 x 1,19 mm |
|---|---|
| lengte handvat | 22 cm |
| breedte product | 16 cm |
| diepte product | 22 cm |
| lengte product | 44,00 cm |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 170 |
| Enkelfähig Score: | 2.7 |
| Diepte (mm): | 220 |
| Materiaal: | roestvast staal |
| Aantal in verpakking: | 1 |
|---|---|
| Gewicht van artikel (kg): | 0.24 |
| Lengte (mm): | 220 |
| Product geschikt voor: | vaatwasserbestendig |