elektrische kookketel - indirecte verwarming - 220 liter - 1000x1150x(h)90mm
Art. Nr. 1002194Merk: Bartscher
elektrische kookketel - indirecte verwarming - 220 liter - 1000x1150x(h)90mm
Art. Nr. 1002194Merk: Bartscher
€ 11.092,29 excl. btw
€ 13.421,67 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "elektrische kookketel - indirecte verwarming - 220 liter - 1000x1150x(h)90mm"
| Aangesloten vermogen | 32 kW | < /TR>
| In hoogte verstelbare voetjes | ja |
| Bediening | Toggle | < /TR>
| Wateraansluiting | R1/2" |
| Inhoud | 220 liter |
| Netto inhoud | 200 liter |
| Op aanvraag verkrijgbaar | Kookketel voor stoomverwarming |
| Serie | - |
| Indicatielampje | - |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 910 mm |
| Keteldiameter | 750 mm |
| Ketelhoogte | 520 mm |
| Verwarmingsmethode | Indirect |
| Eigenschappen | Automatische waterniveauregeling in de tussenmantel Drukbewaking: Trechterfittingen met veiligheidsventiel (op 0,5 bar gekalibreerd) Elektrische verwarming door ingegoten "Incoloy 800" weerstanden van speciale legering Hoge verwarmingscapaciteit volgens CE-DIN 18855 voor snelkooktoestellen Mengkraan voor koud en warm water Automatische uitschakeling bij storing |
| Aftapkraan | < TD>ja|
| Ketelmateriaal | CNS 14404 | < /TR>
| Temperatuurregeling | 2 niveaus |
| Bedrijfsmodus | Elektrisch |
| Breedte | 1000 mm | TR>
| Diepte | 1150 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Gewicht | 235,0 kg< /TD> |
- < LI>
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.6 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 32 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...