Elektrisch fornuis 600 serie - 4 kookplaten rond - 8kW-400V - 600x600(h)290mm
Art. Nr. 1001816Merk: Bartscher
Elektrisch fornuis 600 serie - 4 kookplaten rond - 8kW-400V - 600x600(h)290mm
Art. Nr. 1001816Merk: Bartscher
€ 1.069,47 excl. btw
€ 1.294,06 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Elektrisch fornuis 600 serie - 4 kookplaten rond - 8kW-400V - 600x600(h)290mm"
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte< /TD> | 290 mm |
| Gewicht | 29,6 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.6 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 8 |
| Aansluiting (V): | 400 |
|---|---|
| Aantal branders: | 4 |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...