Buffetvitrine 70L
Art. Nr. 1030438Merk: Bartscher
Buffetvitrine 70L
Art. Nr. 1030438Merk: Bartscher
€ 268,98 excl. btw
€ 325,47 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Buffetvitrine 70L"
| Kleur | Zilver |
| Aantal niveaus | 2 |
| Bediening | Achterkant |
| Afmetingen vloeroppervlak | Bovenblad: B 335 x D 420 x H 170 mm Onder: B 335 x D 490 x H 140 mm |
| Eigenschappen | Sleuven permanent gemonteerd | tr>
| Materiaal | Glas Plexiglas |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 360 mm td> |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 515 mm | tr>
| Gewicht | 13,2 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.4 |
| Kleur: | zilver |